Kontaktinformation

 

Klubbens/föreningens namn: Föreningen Mantorpsryttarna

Organisationsnummer: 823001-1218

Swish: 1236663926

Bg 350-6508

Adress: 

c/o Jonna Granath

Vallerstad Källarhemmet 2

596 92 Skänninge

kassor@mantorpsryttarna.com

Mantorpsryttarnas styrelse 2015

 

Ordförande: Pär Sager

Sekreterare: Monica Funge

Kassör: Jonna Granath

Alla uppgifter och underlag som ska skickas till kassören ska skickas via mailen kassor@mantorpsryttarna.com ej sms.

Vice ordförande: Monica Nortier

Hemsida och Facebook:) Anna Johansson (hemsida) och Emma Andersson (FB)

Medlemsansvarig: Johan Granath

LOK-ansvarig: Mateusz Dziurla

Idrottslyftsansvarig: 

Sektionsansvariga:

Hoppning – Karin Rhedin?

Dressyr - Anna Johansson

Fälttävlan - Jonna Granath

 

Ungdomssektionen: Ronja Johansson

Adresslista:

Styrelse:

Ann-Kristin Karlsson anki.karlsson(a)live.com

AnnMarie Ståhl amsi@live.se 0730-453112

Jonna Granath jonna.granath@telia.com

Karin Rhedin 

Mateuez mateusz@sissililja.se

Pär Sager fam.sager@telia.com 0733-375811

Sissi Lilja sissi@sissililja.se 0706-250440

Monica Nortier

Johan Granath g.johan@hotmail.co

Gunnel Frisk 

Yvonne  Mellberg Jakobsson ywe.jakobsson@gmail.com????

Monica Funge monica.funge@telia.com

 

Suppleanter:

Anna Johansson anna--j@live.se

Therese Bergström

Johan Granath g.johan@hotmail.co

Johanna Öst

 

US:

Ronja Johansson